Follow Us @soratemplates

poniedziałek, 27 czerwca 2016

RIP IT OR SHIP IT


Na moim blogu jeszcze nie było żadnego tagu, a bardzo spodobało mi się jego wykonanie u Kuby, któremu podkradłam banerek, więc postanowiłam wykonać go u siebie. Wybrałam pięć postaci kobiecych i pięć męskich z moich ulubionych książek. Później przez losowanie połączyłam je w pary. Teraz tylko muszę postanowić, czy shipuję dany związek czy nie widzę jego dalszej przyszłości i ripuję go.

KATNISS (IGRZYSKA ŚMIERCI) I SAM (PLAYLIST FOR THE DEAD)

  

Oh nie! Tak źle dobranej pary chyba nie było! Katniss to waleczna dziewczyna. Prowadzi rebelię, walczy, miota ognistymi strzałami, walczy ze zmiechami i ma być dziewczyną Sama? Maniaka komputerowego, który po śmierci przyjaciela nie może wrócić do normalnego życia? RIP IT!

LUMIKKI (CZERWONE JAK KREW) I JACK TORANCE (LŚNIENIE)

   

Na pierwszy rzut oka nawet do siebie pasują. Ona zaradna, odważna, potrafi uciec mafii i on. Opętany przez stary hotel, alkoholik, który poluje na swoją rodzinę, ale tak naprawdę strasznie ich kocha. Jednakże przeszkadza mi ich wiek. Jack to już dorosły mężczyzna, a Lumikki jest dopiero nastolatką, No i nie obroni się przed siekierą. RIP IT!

 CLARY (DARY ANIOŁA) I AN LIU (ENDGAME)

   

Clary walczy serafickim mieczem, goni za demonami i własną tożsamością, a An Liu? Jedyne, czym potrafi walczyć, to myszka i klawiatura. Myślę, że byłby tylko zbędnym balastem, a Jace nie byłby zadowolony z takiego chłopaka dla Clary. RIP IT!

JUNE (LEGENDA) I GUY (OGIEŃ I WODA)

     

Wreszcie znalazłam odpowiednią parę! Guy świetnie opanował sztukę przeżycia w dziczy i wszystkich innych złowieszczych ekosystemach. June od wielu lat jest szkolona na idealną zabójczynię. Oboje muszą sobie radzić z trudami teraźniejszości i problemami swoich bliskich. SHIP IT!

AVA LAVENDER (NIEZWYKŁE I CUDOWNE PRZYPADKI AVY LAVENDER) I ALEKS (SKAZANI NA BÓL)

  

Jakoś nie mam szczęścia do tych losowań... Czy wy widzicie uskrzydloną, delikatną Avę Lavender razem z okropnym, egoistycznym Aleksem, który odnajduje swój wzór w Hitlerze? Wątpię, by mieliby jakikolwiek temat do rozmów, albo chociaż mogli na siebie spojrzeć... RIP IT! Totalnie.

I to na tyle, Jak widać, nie jestem szczególnie utalentowaną swatką. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do wykonania tego tagu. :)

6 komentarzy:

 1. Niezmierni mi miło, że spodobał Ci się tag w moim wykonaniu. Super dobrałaś pary ja przy łączeniu zapomniałem o wielu bohaterach m.in. June, Guy (i ta dziewczyna, która była w tej książce), o bohaterach z książki pt. "Engdame". Mam nadzieję, że więcej wykonasz tagów, bo nieźle Ci to wychodzi. Pozdrawiam cieplutko Kuba z bloga Kingomaniak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię ten tag. :D Wyszły Ci niezłe połączenia. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale miałaś pecha w tym losowaniu, właściwie jedna para miałaby jakieś szanse przetrwać, chociaż nie jestem stuprocentowo przekonana do June i Guya razem ;)Najbardziej rozwalili mnie chyba An Liu i Clary, to dopiero byłby niewypał. Jeszcze nie robiłam tego tagu u siebie, ale wygląda na dobrą zabawę, więc może spróbuję.

  Books by Geek Girl

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie widziałam tego tagu, ale bardzo mi się spodobał i przebija chyba wszystkie dotychczasowe, które udało mi się poznać. Chyba sama go wykonam, kiedy tylko stanę na nogi z blogowaniem i nadrabianiem zaległości. Jestem ciekawa czy uda mi się wylosować zgrabniejsze pary :)

  Pozdrawiam ciepło, bookworm :>

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj, tylko jedna para z pięciu? No cóż, to i tak jakiś sukces - ludzi czasami ciężko do siebie dopasować. :D Bardzo lubię ten tag, choć sama raczej na niego się nie skuszę, bo coś czuję, że byłabym jeszcze gorszą swatką. :p

  OdpowiedzUsuń
 6. Chyba najlepszy tag jaki widziałam ! :D

  OdpowiedzUsuń